libro dik logo

O Nama

Upoznajte nas

libro dik knjigovodstveni servis logo

O tvrtki

Knjigovodstveni servis Libro Dik

Knjigovodstveni servis Libro DiK d.o.o. osnovan je 2005. godine u Zagrebu.

Pružamo knjigovodstvene i ra?unovodstvene usluge za poduze?a, obrte, samostalne djelatnosti, neprofitne organizacije ? udruge i gra?ane.

Tijekom godina ostvarili smo niz uspješnih dugogodišnjih suradnji s poslovnim subjektima raznovrsnih djelatnosti kao što su trgovina ? veleprodaja, trgovina ? maloprodaja, ugostiteljstvo, usluge u graditeljstvu, najam nekretnina, najam opreme, grafi?ke usluge, proizvodnja, usluge promidžbe, informati?ke usluge.

Kvaliteti naših knjigovodstvenih i ra?unovodstvenih usluga pridonosi stru?no osoblje i certifikat ovlaštenog ra?unovo?e, te kvalitetan informacijski sustav i primjena novih tehnologija.

Svojim klijentima pružamo mogu?nost predaje propisanih obrazaca i financijskih izvještaja elektronskim putem, odnosno putem e-porezne i putem web servisa Financijske agencije.

Našim klijentima tako?er dostavljamo dokumentaciju na podru?ju Zagreba, te prijave i odjave radnika na mirovinsko i zdravstveno osiguranje.

Zašto baš Libro Dik?

Posjedujemo posebno licencu ovlaštenog ra?unovo?e

Vaše poslovne knjige i ra?uni su osigurani od odgovornosti u slu?aju naše greške

Garantirana kvaliteta knjigovodstva i ra?unovodstva

Najbolji omjer cijene i kvalitete knjigovodstva i ra?unovodstva u Zagrebu

libro dik knjigovodstveni servis logo

Profesionalni knjigovodstveni servis

Totalno druga?iji od drugih

Ulaganjem u obrazovanje i edukaciju naših visokoobrazovanih i stru?nih djelatnika, primjenom najmodernijih tehnologija u radu i pružanjem cjelovite usluge knjigovodstva i ra?unovodstva, uspjeli smo podi?i kvalitetu naše usluge na višu razinu i biti druga?iji.

Posebna briga o klijentima

Naši klijenti su nam uvijek na prvom mjestu i pokušavamo im iza?i uvijek u susret i prilagoditi se njihovim specifi?nim potrebama

Profesionalna usluga

Trudimo se našim klijentima pružiti isklju?ivo prvoklasnu uslugu knjigovodstva, ra?unovodstva, obra?una pla?a i savjetovanja

Podrška i savjetovanje

Uvijek savjetujemo klijente u najboljem smjeru za njihovo poslovanje kako bi minimizirali svoj financijski rizik i eventualne financijske izdatke

libro dik knjigovodstveni servis logo

Libro Dik Tim

Naši djelatnici su Vam uvijek na usluzi

Ljiljana Sedak Ben?i?

Direktor

ljiljana@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Karlo Sedak Ben?i?

Knjigovo?a

karlo@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Lea Leki?

Knjigovo?a

lea@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Sandra Hršak Luka?in

Knjigovo?a

sandra@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Luka Leki?

Knjigovo?a

luka@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Mirna Martinko

Knjigovo?a

mirna@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Tatjana Babi?

Knjigovo?a

tatjana@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Marko Pejakovi?

Knjigovo?a

marko@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Ana Ravnjak

Knjigovo?a

ana@libro-dik.hr
01/ 375 00 85